Moje aktivity

Střelbě...............se věnuji střídmě. Baví mě to, ale mám moc málo času se tomu věnovat. Vlastním několik kousků-pistoli, Tanfoglio mod. GT27, ráže 6,35 Browning,  pistoli, Beretta mod.71, ráže 22 LR,  pistoli, CZ Uherský Brod, mod. 75C, r. 9 mm Luger, revolver, Zbrojovka Brno, ZKR 590 (Grand), r. 38 Special, revolver, Zbrojovka Brno, ZKR 590 (Grand), r. 22 LR, revolver , Tanfoglio, mod. 76 M, r. 22 LR, perkusní revolver, F. Lli Pietta, mod. Colt, r. 44, malorážka, Zbrojovka Brno, mod. ZKM 451, r. 22 LR, kulovnice, Zbrojovka Brno, mod. Z, r. 8 x 57 JS a brokovnice, Zbrojovka Brno, mod. ZP, r. 16/16.

V červnu 2009 jsem dokonce vyrazila i na závody-nebo spíše takový "srandamač". Střílelo se na holuby, z pistole a malorážky na terč. Z celkového počtu 120-ti závodníků jsem skončila na 18tém místě.


Sajga, mod. 12K

 

 

Vůni benzinu a nafty zbožňuju...

  jedno z mých prvních-Suzuki Vitara      moje současné-Land Rover-Freelander krásná věc........Dodge z roku 1944 Pravá, nefalšovaná radost z nákupu nového traktůrku :-) Vozový "traktorový" park další krásná věc......

 

Hummer H1

 

Hummer H2

Nejkrásnější věc na silnicích Takhle se usmívám při tankování :-)))

 

Moji psí kamarádi a něco ze života

známí si ze mě dělají někdy šoufky :-))) chovný párek irských vlkodavů Sven Svenson na čtyřech měsících:-) Šarkan Eqidius-maj. Mgr.Surový Miroslav (SK) ve volných chvílích "předělávám" agresivní zvířata-tady to klaplo Figurantů je nedostatek, tak si musím občas vypomoct.... často plavu. jeden z mála hodných labradorů tady už to bylo horší.......ale dal si říct Long Abel (Exíček) Orfík-miluju ho, protože je jedním z mála tvorů, kteří váží víc jak já.....má 90kg čuvač Bak- býval hodně sebevědomý, avšak po setkání se mnou stal se beránkem :-) Někdy mě z toho všeho.... piji ve skrytu........ a inkognito......... znám se s Krakonošem..... hraji na jakýkoliv hudební nástroj.... naše garáže tady bydlím ......a perfektně aportuju :-)))) Své psy naučím opravdu nemožné..... :-) a celý život, leč marně, se snažím být na koni (zde s Agronkou) zde s Liduškou.

 

Tvorba stranek pro chovatele