2023
21.10. 2023 KV KCHNŠ, třída vítězů, V1, CAC, p. Edit Czifra (HU)
Polský šampion, , Interšampion
23.09.2023 MVP Wroclaw (PL) - tř. otevřená, V1, CWC, CACIB, Best Male, p. Kalvo Kriisk (EE)
2022
11.09.2022 - KV Bílý Kostel (CZ), tř. vítězů, V1, Vítěz Třídy, Krajský Vítěz, Vítěz sk. 5 FCI, p. Mgr. Kristina Vaníčková (CZ)
26.06.2022 - NV Jelenia Gora (PL), tř. otevřená, V1, CWC, Best Male, BOB, p. Alexandra Jors (RO)
25.06.2022 - NV Jelenia Gora (PL), tř. otevřená, V1, CWC, p. DRagan Babic (RS)
30.04.2022 - KV špiců Nová Živohošť, tř. otevřená, V1, CAC, VSV, BOB, p. Ing. Radovan Lysák (CZ)
2021
Český šampion, Šampion CMKU
29.09.2021 - MVP Brno (CZ), tř. otevřená - V1, CAC, CACIB, BOB, p. Claudio de Giuliani (IT)
11.09.2021 - KV Bílý Kostel nad Nisou - V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, BIG 2, p. Mgr. Kristina Vaníčková
21.08.2021 - KV Horní Počernice - V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz - p. Grzegorz Weron (PL)
07.08.2021 - KV Horní Počernice - V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz - p. Antonín Karban (CZ)
18.07.2021 - VN Jelenia Gora (PL), V1, CWC, BOB - p. Leszek Salomon (PL)
17.07.2021 - NV Jelenia Gora (PL), V1, CWC, BOB - p. Ewa Gorská (PL)
KV Klubu chovatelů německých špiců, tř. otevřená, V1, CAC, Klubový vítěz, p. Ludmila Pavlíková (CZ)
04.06.2021 - NV Brno, tř. otevřená, V1, CAC, CAC CMKU, Národní vítěz, BOS, p. Bc. Jaroslava Smištíková
2020
27.09.2020 - KVŠ Mladá Boleslav, tř. otevřená, V2, res. CAC, p. Lea Jonasová (ČR)
19.09.2020 - MVP Nitra (SK), tř. otevřená, V1, CAC, CACIB, BOB, BIG II, p. Mgr. Kristina Vaníčková (ČR)
20.09.2020 - MVP Nitra (SK), tř. otevřená, V1, CAC, CACIB BOB, p. Zdenka Jílková (ČR)
16.08.2020 - NVP Mladá Boleslav - mezitřída, V1, CAC, p. Mgr. Kristina Vaníčková (ČR)
Polský Junioršampion
18.01.2020 - MVP Lubin (PL), tř. mladých, V1, CAJC, BOJ, p. Lenka Frnčová (ČR)
12.01.2020 - NVP Brno (CZ), mezitřída, V1, CAC, Národní vítěz, BOS, p. Lenka Frnčová (ČR)
2019
Klubový Šampion
Rakouský Junior Šampion
07.12.2019 - MVP Wels (AT), tř. mladých, V1, CAJC, Agafonova Elena (IT)
06.10.2019 - NV Jelenia Gora (PL), tř. mladých, V1, Youth Winner, Best Junior, BOB, Maciej Lipiec (PL)
05.10.2019 - NV spec. 5. skupiny, Jelenia Gora (PL), tř. mladých, V1, Youth Winner, Best Junior, BOB, Alexander Shisikin (BY)
15.09.2019 - Speciální výstava Klubu chovatelů špiců, Senec (SK) - tř. mladých, V1, CAJC, Epeiros Junior Winner, BOB, Andrea Jurcan (SRB)
Český Junior Šampion
25.08.2019 - MVP Mladá Boleslav (ČR) - tř. mladých, V1, CAJC, BOJ, Tatiana Dryer (RUS)
Alpen Jugendchampion
17.08.2019 - MVP Innsbruck (AT), tř. mladých, V1, CAJC, BOJ, Mag. Branislav Rajic (SLO)
18.08.2019 - MVP Innsbruck (AT), tř. mladých, V1, CAJC, BOJ, Alpenjugendsieger, Dr. Manola Poggesi (IT)
03.08.2019 - NV Kreuzlingen (CH), tř mladých, V1, CAJC, BOJ, BOS, Jugend Winner Bodensee, p. Stiepinski Andrzej (PL)
03.08.2019 - MVP Kreuzlingen (CH), tř. mladých, V1, CAJC, BOJ, Alpenjugendsieger, p. Kostopoulos George (GR)
14.07.2019 - NV Mladá Boleslav (ČR), tř. mladých, V1, CAJC, BOJ, BOB, p. Semeráková Mixhaela (ČR)
23.06.2019 - MVP Brno (ČR), tř mladých, V1, CAJC, BOJ, BOS, p. Miroslav Václavík (ČR)
16.06.2019 - NV Jelenia Gora (PL), tř. mladých, V1, Youth Winner, Best Junior, Best of Breed, BIG 2, Vladimir Mihaljcic (RS), Izabella Krasowska Salamon (PL)
08.05.2019 - KV Mladá Boleslav (ČR), tř. dorostu, VN1, paní Lenka Frnčová (ČR)
14.04.2019 - NV Swiebodzice (PL), tř. puppy, VN 1, Best puppy in Breed, p. Tomasz Kuszyk (PL)