2023
21.10.2023 - KV KCHNŠ Červený Újezd (CZ), třída veteránů, V1, p. Edit Czifra (HU)
2022
22.10.2022 - Klubová výstava špiců Hostouň (CZ), tř. veteránů, V1, BOV, p. Antonín Mudra (CZ)
11.09.2022 - KV Bílý Kostel (CZ), tř. veteránů, V1, Vítěz třídy, Nejlepší veterán výstavy, p. Mgr. Kristina Vaníčková (CZ)
30.04.2022 - KV špiců Nová Živohošť (CZ), tř. veteránů, V1, VSVV, BIS Veteran!!! p. Ing. Radovan Lysák (CZ)
2021
Český veteran šampion
03.10.2021 - Světová výstava Brno (CZ), tř. veteránů, V1, Světový vítěz veteránů, Kristýna Vaníčková (CZ)
11.09.2021 - KV Bílý Kostel nad Nisou, třída veteránů, V1, Vítěz třídy, BOV, BIS Veteran!!!, p. Kristina Vaníčková (ČR), p. Ladislav Frnčo (ČR
KV Klubu chovatelů německých špiců Neveklov (ČR) - tř. veteránů. V1, BOV, BOB. BIS!!!!!!, Ludmila Pavlíková (ČR)
2018
ŠAMPION RUSKÉ FEDERACE
23.09.2018 - NV Kaliningrad (RUS), tř. šampionů, V1, CAC, CAC RFK, Best Male, BOB, Elena Serebrjanikova zagorska (Belarus)
12.08.2018 - WDS Amsterdam (NL), tř šampionů, VD, Vija Klucniece (LV)
01.07.2018 - NV Klatovy, tř. vítězů, V1, CAC, CAC CMKU, NV, BOB, Kristina Vaníčková (ČR)
06.05.2018 - MVP Praha, tř. šampionů, V1, CAC, CAC CMKU, CACIB, Miroslav Václavík (ČR)
22.4.2018 - MVP České Budějovice, tř. šampionů, V1, CAC, CACIB, BOB, Kristina Vaníčková (ČR)
ŠAMPION SRBSKA, SRBSKÝ GRANŠAMPION
25.03.2018 - MVP Vrsac (SRB), tř. šapionů, V1, CAC, CACIB, BOB, Peshev Sasho (Macedonia)
24.03.2018 - MVP Bogatič (SRB), tř. šampionů, V1, CAC, CACIB BOB, Radovan Mazalica (BiH)
14.01.2018 - NV Brno (ČR), třída vítězů, V1, CAC, Lea Jonasová (ČR)
2017
03.11.2017 - NV Swiebodzice (PL), tř. šampionů, V1, CWC, BOB, Best Male, Janusz Opara (PL)
ŚAMPION FEDERACE BOSNA a HERCEGOVINA
28.05.2017 - MVP Vitez (BiH), tř. šampionů, V1, CAC, CACIB, BOB, BOG 1, Mirko Petrešin (BiH)
28.05.2017 - NV Vitez (BiH), tř. šampionů, V1, CAC, BOB, Radovan Mazalica (BiH)
27.05.2017 - NV Novi Travnik (BiH), tř. šampionů, V1, CAC, BOB, BOG 2, Momčilo Milič (MNE)
12.02.2017 - NVP Cluj Napoca (RO), třída šampionů, V1, CAC, Best Male, BOB, Dr. Zsolt Molnár (RO)
12.02.2017 - MVP Cluj Napoca (RO), třída šampionů, V1, CAC, CACIB, BOB, Ferdinando Asanghi (IT)
11.02.2017 - NV Cluj Napoca (RO), třída šampionů, V1, CAC, Best Male, BOB, Avrahm Marshak (ISR)
11.02.2017 - MVP Cluj Napoca (RO), třída šampionů, V1, CAC, CACIB, BOB, Luis Manuel Catalan (PT)
2016
11.12.2016 - IHA Wels (A), třída otevřená, V1, CACA, CACIB, BOB, Hindse Jörgen (DK)
10.12.2016 - IHA Wels (A), třída otevřená, VD, Leila Kärkäs (FIN)
04.09.2016 - KV špiců Mladá Boleslav (ČR), třída vítězů, V1, CAC, Klubový vítěz, Nejúspěšnější pes roku 2015, ing. Leoš Jančík (ČR)
27.08.2016 - EVP Brusel (BE), šampionů, VD, Jos de Cyuper (BE)
15.05.2016 - KV KCHŠ Zbraslav u Brna, tř. vítězů, V1, CAC, Nejlepší pes klubové výstavy,. p. Phyllis Poduschnka Aigner (A)
14.05.2016 - SVŠ Zbraslav u Brna, tř. vítězů, V1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB, p. Lenka Frnčová
24.01.2016, NV Lubin (PL), tř. šampionů, V1, Elizbieta Augustyniak (PL)
2015
06.12.2015 - IHA Wels (A), tř otevřená, V1, CACA, CACIB, BOS, p. Zdenka Jílková (ČR)
05.12.2015 - IHA Wels (A), tř. otevřená, V1, CACA, CACIC, BOB, Dr. Augustin Ionescu (Ro)
01.11.2015 - MVP Praha, tř. šampionů, V1, CAC, CAC CMKU, BOB. MVDr. Radka Kotvaldová
31.10. 2015 - MVP Praha, tř. šampionů, V1, CAC, p. Ing. Hana Petrusová
11.10.2015 - MVP České Budějovice, tř. šampionů, V1, CAC, CAC CMKU, CACIB, BOB, p. Dr. Miroslav Guniš (SK)
27.09.2015 - IHA Tulln (A) - tř. otevřená, VD - Jadranka Mijatovic (HR)
26.09.2015 - IHA Tulln (A) - tř. otevřená, V1, CACA, res CACIB - Branislav Rajic (SLO)
12.09.2015 - KV Liberec, tř. vítězů, V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, BIG 1, Lenka Frnčová (ĆR)
06.09.2015 - KV špiců Mladá Boleslav, tř. vítězů, V1, CAC, Pavlíková Ludmila (ČR)
30.08.2015 - MVP Mladá Boleslav, tři šampionů, V1, CAC, CAC CMKU, CACIB, BOB, Harsányi Péter (HU)
19.07.2015 - NV Lubin (PL), tř. šampionů, V1, CWC, BOB - p. Anna Chrzanovska (PL)
28.06.2015 - MVP Brno, tř. šampionů, V1, CAC, CACIB, BOB - p. Iluza Beradze (ČR)
20.06.2015 - NV Klatovy, tř. vítězů, V1, CAC, Národní vítěz, BOB, pí. enka Frnčová (ČR)
13.06.2015 - WDS Milano (IT), tř. šampionů, V (5/10) - p. Alessandra Giuseppe (IT)
24.05.2015 - MVP Litoměřice, tř. šampionů, V1, CAC, CAC CMKU, CACIB, BOB - p. Nebojsa Savicic (SRB)
17. 05. 2015 - KV KCHŠ Zbraslav, tř. vítězů, V1, CAC, Vítěz klubové výstavy, BOB - pí. Lenka Frnčová (ČR)
16.05.2015 - KV Hradec Králové, tř. vítězů, V1, Vítěz třídy, Krajský Vítěz, BIG 2 - pí. Lenka Frnčová (ČR)
26.05.2015 - MVP Ćeské Budějovice, V1, CAC, CAC CMKU, CACIB, BOB, BIG 2 - p. Kristina Vaníčková, p. Miroslav Václavík oba ČR)
07.02.2015 - DUO CACIB Brno, V1, CAC, res. CACIB - Olga Dolejšová (ČR)
08.02.2015 - DUO CACIB Brno, V1, CAC, CACIB - Loeš Jančík (ČR)
2014
02.11.2014 - MVP Metz (FR) -V2, - p. Mannato Franco (FR)
22.10.2014 - Speciální výstava špiců, Brno: V1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB. - p. Karel Hořák
2013
24.11.2013 - MVP Zagreb (HR) - V1, CAC, CACIB, BOB, Zagreb Winner - Anne Indedgaard (NOR)
23.11.2013 - MVP Zagreb (HR) - V1, CAC, CACIB - Angelika Kammerscheid - Lammers (SRN)
27.10.2013 - DUOCACIB Bratislava SK) - tř. šampionů - V1, CAC, CACIB, BOS - Frnčová Lenka (ČR)
26.10.2013 - DUOCACIB Bratislava (SK) - tř. šampionů - V1, CAC, CACIB, BOB - Malgorzata Wieremiejczyk - Wierchowska (PL)
20.10.2013 - MVP Komárom (HU) - tř. šampionů, V1, CAC, CACIB, BOB - Jakkel Tomas (HU)
19.10.2013 - MVP Komárom (HU) - tř. šampionů, V1, CAC, CACIB, BOB, BIG 4 - Dr. Váczi Balogh Zsuzsanna (HU)
INTERŠAMPION
06.10.2013 - MVP České Budějovice, tř.šampionů - V1, CAC, CACIB, CAC CMKU, BOB - Miroslav Václavík (ČR)
29.09.2013 - MVP Wroclaw (PL) - tř. šampionů - V1, CWC -Christen Lang (IRL)
28.09.2013 - KSV špiců Mladá Boleslav - tř. šampionů - V2, res. CAC. Špic roku 2012 za interranking Libuše Ubrová, Kristina Vaníčková
31.8.2013 - KV Rybníky (Džbán PHA) - tř. šampionů, V1, Vítěz Třídy, Krajský Vítěz, BIG 3 - Lenka Frnčová (ČR)
01.07.2013 - CAC Kostarika II (show maraton BG) - V1, CAC, Best Male, BOB - Ivan Sandoval (Kolmbie)
01.07.2013 - CAC Taiwan II (show maraton BG) - V1, CAC, Best Male, BOB - Alex Zee (Taiwan)
30.06.2013 - CAC Kostarika (show maraton BG) - V1, CAC, Best Male, BOB - Wiliam Rodriguez Umana (Kostarika)
30.06.2013 - CAC Taiwan (show maraton BG) - V1, CAC, Best Male, BOB - Igor Semenko (Ukraine)
29.06.2013 - CAC Kolumbie II (show maraton BG) - V1, CAC, Best Male, BOB - Milivoje Uroševič (Serbia)
29.06.2013 - CAC Chile II (show maraton BG) - V1, CAC, Best Male, BOB - Denis Kuzelj (BG)
28.06.2013 - CAC Chile (show maraton BG) - V1, CAC, Best Male, BOB - Miguel Angel Martinez (Argentina)
28.06.2013 - CAC Kolumbie (show maraton BG) - V1, CAC, Best Male, BOB - Dinky Santos (Philippine)
27.06.2013 - CACIB Cruft Qualification (show maraton BG) - V1, CAC, CACIB, BOB, Cruft Qualification - Satoshi Beesho (Japan)
27.06.2013 - CAC Malaysia II (show maraton BG) - V1, CAC, Best Male, BOB - Stefan Stafík (BG)
26.06.2013 - CAC Malaysia (show maraton BG) - V1, CAC, Best Male, BOB - Leyda Lucia Perez (Kolumbie)
26.06.2013 - CAC Srí Lanka II (show maraton BG) - V1, CAC, Best Male, BOB - Radoslav Stoynov (BG)
25.06.2013 - CAC Srí Lanka (show maraton BG) - V1, CAC, Best Male, BOB - Larry Yuen (Malaysia)
26.05.2013 - NV Swiebodzice (PL) - V1 - Ryszard Waclawik (PL)
25.05.2013 - NV V.skupiny Swiebodzice (PL) - V1, CWC, BOS - Zdenka Jílková
27.04.2013 - KV Mladá Boleslav - VD Marie Marušková
06.04.2013 - MVP Wieselburg (A) - VD - Korosec Maja (SLO)
03.03.2013 - MVP Zielona Góra (PL) - V1, CWC, CACIB, BOB
23.02.2013 -MVP Nitra (SK) - V1, CAC, CACIB, BOB - Dušan Barlík
24.02.2013 - MVP Nitra (SK) - V1, CAC, CACIB, BOB - Otakar Vondrouš
2.2.2013 - MVP Brno - V1, CAC - Machetanz Peter (SRN)
3.2.2013 - MVP Brno - V1, CAC, CACIB, BOB - Kristýna Vaníčková
SLOVENSKÝ ŠAMPION KRÁSY
26.01.2013 - MVP Trenčín (SK) - V1, CAC, CACIB, BOB - Petr Řehánek
BULHARSKÝ ŠAMPION
BALKÁNSKÝ ŠAMPION
20.01.2013 - DUO CACIB Sofia (Bulgaria) - V1, CAC, CACIB, BOB - Denis Kuzeij (Bulgaria)
19.01.2013 - DUO CACIB Sofia (Bulgaria) - V1, CAC, CACIB, BOB - Dragan Janic (Serbia)
06. 01. 2013 - NVP Brno - V1, CAC, CAC CMKU, Národní Vítěz, BOB - Zdenka Jílková
2012
02.12.2012 - MVP Nitra (SK) - V1, CAC, CACIB, BOB Primož Peer
01.12.2012 - MVP Nitra (SK) - V1, CAC, CACIB, BOB Zdenka Jílková
04.11.2012 - DOUBLE CACIB Praha - V3 Ludmila Pavlíková
03.11.2012 - DOUBLE CACIB Praha - V1, CAC, CAC CMKU, CACIB Marie Marušková
27.10.2012 - KVŠ Nedanovce (SK) - V1, CAC, Klubový Vítěz, BOB, BIS 2 p. Dušan Barlík
21.10.2012 - CACIB Komárom (Maďarsko) - V1, CAC, CACIB, BOB, Hungarian Derby Winner
20.10.2012 - CACIB Komárom (Maďarsko) - V1, CAC
7.10.2012 - KV Praha V1, Vítěz Třídy, Krajský Vítěz ing. Leoš Jančík
6.10.2012 - KV Litoměřice V1, Vítěz Třídy, Krajský Vítěz Libuše Ubrová
23.9.2012 - CAC San Marino 2xV1, 2xCAC, 2xBOB
23.9.2012 - CAC Georgia(Gruzie) 2xV1, 2xCAC, 2xBOB
15.9.2012 - KV Liberec V1, Vítěz třídy, Krajský Vítěz
1.9.2012 KV Rybníky V1, Vítěz Třídy, Krajský Vítěz, Best of Group 1. místo
19.8.2012 MVP Bratislava V1, CAC, CACIB, BOB
11.8.2012 Kladno V1, Vítěz Třídy, Krajský Vítěz
29.7.2012 CAC Walbrzych (PL) V1, CAC, BOB
22.7.2012 CAC Philippine 2x V1, 2x CAC, 2x BOB
21.7.2012 CAC Ukraine 2xV1, 2x CAC, 2x BOB
20.7.2012 CAC Turkey 2xV1, 2xCAC, 2x BOB Omarov Z., Stefan Popov
15.7.2012 NV Mladá Boleslav V1, CAJC Ubrová Libuše
1.7 2012 NV Klatovy V1, CAJC, BOJ Havelka Tibor
13.5.2012 NVP Jelenia Gora (PL) V1, Junior Best of Breed, Best Junior, BOB, BIS Junior 2, BOG 4 Grrzegorz Weron
12.5.2012 KVP Swiebodzice (PL) V1, Junior Best of Breed, Best Junior, BOB, BIS Junior 3 Christian Kast
8.5.2012 OV Staňkov V1, Vítěz Třídy mladých Hořák Karel
6.5.2012 MVP Praha V2, Petr Řehánek
1.05.2012 Zadar (Chorvatsko) Best Junior, Junior Best of Breed John Walsh (IRL)
30.04.2012 Bar (Azerbaijan) 2xV1, 2xJ.CAC, 2xBOJ, 2xBOB Erodotos Neofytou, Živojin Stevanovic
JUNIORŠAMPION BALKAN, JUNIORŠAMPION STŘEDOMOŘÍ
30.04.2012 Bar (Cyprus) 2xV1, 2xJ.CAC, 2xBOJ, 2xBOB Ratibor Cekič, Mudreša Vasko
JUNIORŠAMPION CYPRUS
29.04.2012 Bar (CAC Macedonia) 2xV1, 2xJ.CAC, 2xBOJ, 2xBOB Savičič Nebojša, Gabriel Stibel
JUNIORŠAMPION MACEDONIA
29.04.2012 Bar (CAC Moldavia) 2xV1, 2xJ.CAC, 2xBOJ, 2xBOB Brajovič Bojislav, Mile B. Aleksoski
JUNIORŠAMPION MOLDAVIA
28.04.2012 Bar (Montenegro) 2xV1, 2xJ.CAC, 2xBOJ, 2xBOB Alibič Koučelo, Čelebič Pero
JUNIORŠAMPION MONTENEGRO
21.04.2012 Dresden (D) V2, res. CAC, res VDH Gabriele Gamalski
14.04.2012 Ostrava V2 Dolejšová Olga
25.02.2012 České Budějovice V1, CAJC, BOJ Zdenka Jílková
5.02.2012 Brno V3 Piskay Vladimír
4.02.2012 Brno V3 Mery Chantal
28.01.2012 Glogów (PL) V1, CAJC, BOJ, BOB Malgorzata Supronowicz
8.01.2012 Hanácká V2 Kristina Vaníčková
2011
20.11.2011 Nitra VN 1 Vladimír Piskay
19.11.2011 Nitra VN 1 Dr. Uroševič Milivoje
6.11.2011 Praha VN 1 Mgr. Ovesná Božena
9.10.2011 České Budějovice VN 1 Otakar Vondrouš
24.09.2011 Mladá Boleslav VN 2 Otakar Vondrouš
18.09.2011 Brno VN 1 Věra Veverková
28.08.2011 Mladá Boleslav VN 1 Pavlíková Ludmila
21.08.2011 Bratislava VN 1 Erwin Deutscher
20.08.2011 Bratislava VN 1 Marie Marušková
.